Lyžování v okolí Vídně

Dolnorakouské sjezdovky nedaleko Vídně lákají na jednodenní výlet svým bezkonkurenčním poměrem cena-výkon a rozmanitými sjezdovkami.

Dolnorakouské zasněžené lyžařské areály v Mostviertelu a ve Vídeňských Alpách přesvědčí obyvatele a návštěvníky Vídně nejen cenou, ale především také krátkou dojezdovou vzdáleností a perfektně upravenými a zároveň rozmanitými sjezdovkami.

TOP lyžařské oblasti za TOP ceny
Když máme na mysli nejlépe upravené a rozmanité sjezdovky ve velkých a menších lyžařských střediscích, útulné chaty a ideální polohu v okolí Vídně, vyjde nám z toho bezkonkurenční poměr cena-výkon za jednodenní výlet. Ještě levněji jezdí Vídeňané mimochodem se sezónním skipasem Východních Alp.

Vídeň – na sjezdovce za pouhou hodinu
Více než 100 úžasných kilometrů sjezdovek všech stupňů obtížnosti jsou k dosažení za něco málo přes hodinu jízdy, tak daleko od Vídně se nachází střediska Zauberberg Semmering, Puchberg am Schneeberg nebo Familienskiland St. Corona. Dokonce do zasněženého Mostviertelu trvá cesta jen hodinu a 45 minut. Tam už čeká Annaberg – jeden z nejkrásnějších lyžařských areálů – o půl hodiny dále pak Ötscher a Hochkar s nádhernými výhledy a sjezdovkami.