Rodinné lyžařské areály

Nejlepší lyžařské areály pro rodiny: infrastruktura přizpůsobená dětem, rodinná atmosféra, vhodné sjezdovky, lanovky a vleky.

Ať už je to rodinný skiareál St. Corona am Wechsel ve Vídeňských Alpách, vzdálený pouhých 80 minut autem jižně od Vídně, který láká s kurzy lyžování a snowboardování (také soukromými), zimním parkem s houpačkami a vlnami, s Fun, Speed & Racing Area, zimním dětským hřištěm se skokánky a s lyžováním při osvětlení o víkendech, anebo mostviertelská lyžařská oblast Annaberg, která nabízí nový hotelový rezort JUFA Bergerlebnis s hernou a vodními skluzavkami pro děti a s velkou wellness oázou pro dospělé, a dále  lyžování zdarma pro děti do 6 let, sáňkování na přírodním sněhu, jízdy na saních za koňským spřežením a skvělé nabídky na dovolenou v místních hotelích.

Letošní novinkou je také dětská karta "Kids Card" na Ötscher a Hochkar: pro děti do 15 let (ročníky 2007-2016) stojí celodenní vstupenka 16 € online a 17 € na místě, pro děti narozené v roce 2017 a později pouze 4 € (vždy v doprovodu plně platící dospělé osoby).

Dolnorakouská rodinná lyžařská střediska se těší na nadcházející zimu a mnoho malých nadšených lyžařů na sjezdovkách!