Rodinná skiaréna Wexl Arena St. Corona am Wechsel

Rodinné lyžařské středisko s kouzelným kobercem, zimní říší divů a sáňkařskou dráhou - s umělým osvětlením!

Vleky vhodné pro děti, optimální terén a pouhých 60 minut z Vídně - mírné sjezdovky a spousta zábavy a akce – rodinný areál Familienskiland je ideální volbou pro první rodinné lyžařské výlety.

V největším dolnorakouském rodinném lyžařském středisku se na zasněžených svazích prohánějí především malí lyžaři. Vlek s velkou sjezdovkou a rozšířenou tratí Funline s ještě více příkrými zatáčkami a skoky pro zkušené dobyvatele sjezdovek, stejně jako oblíbená trať s časomírou. Ti nejmenší vyjíždějí v dětském areálu s kouzelným kobercem nahoru na kopec na pojízdných pásech.

Ceny a otevírací doba pro zimní sezónu 2023/24
  Ceny skipasů Skipasy můžete koupit ve Wexl Arena online shopu!
Otevírací doba Během lyžařské sezóny denně od 9 do 16 hod.
V pátek a sobotu do 19 hod.
Kontakt Rodinný skiareál: www.wexlarena.at/en

Zábava na sjezdovkách a dobrodružství na sněhu

Na prodloužené sáňkařské dráze je nejlepší nasednout na expresní sáňky, které lze zapřáhnout do vleku. Pestrý zimní zážitkový svět nabízí mnoho hracích stanovišť včetně iglú a sněhové pevnosti. Na místě je k dispozici půjčovna vybavení a škola zimních sportů. Uprostřed areálu se nachází restaurace Wexl Lounge ideální pro posezení a zahřátí. Během příjemného oddechu si rodiče mohou vychutnávat v poklidu i výhled na své aktivní děti. Umělé osvětlení je v provozu vždy v pátek a v sobotu od 16 do 19 hodin.

Dobrodružství

  • Rozšířený park Burton Riglet s ještě více překážkami
  • Fotopoint na sjezdovce
  • Systém Skimovie, který natáčí závod na měřené trati Sumsi & video s číslem skipasu ke stažení.
  • Lyžařské a snowboardové kurzy se skvělými instruktory si rezervujte nejlépe online a předejdete tak čekání ve frontě!

Půjčovna sněžnic

Okouzlující zimní krajinu pohoří Wechsel nejlépe poznáte na sněžnicích, které si můžete levně zapůjčit přímo ve Wexl Arena. Obzvláště oblíbená je túra k chatě Herrgottschnitzerhütte nebo k horské boudě Kampsteiner Schwaig.

Sezónní skipas Erlebnis-Card 

Četné zimní zážitky za výhodnou cenu nabízí zimní zážitková karta „Erlebnis-Card Winter“. Sezónní karta platí pro lyžařský areál Familienskiland s večerní sjezdovkou, pro zimní zážitkový svět Wintererlebnisland a parkoviště pro skituristy.

Více o rodinné lyžařské aréně Wexl arena St. Corona am Wechsel