Semmering Hirschenkogel

Toto lyžařské středisko okouzlí každého! A sice svým jedinečným umělým osvětlením, přírodní sáňkařskou dráhou v délce 3 km a dalšími zajímavostmi.

Kdo se nemůže dostatečně nabažit lyžování, snowboardingu a sáňkování, ten je na Semmeringu na správném místě. Protože tady se jezdí ještě dlouho po 18 hodině a po příjemném večeru v horské chatě se za dobrého osvětlení sjede lehce do údolí.

After-work lyžování a sáňkování

V nadmořské výšce 1 350 m n. m., ideálně dosažitelné vlakem, se rozprostírá kouzelná lyžařská oblast, která nadchne děti, závodní lyžaře i snowboardisty. A to i po 18 hodině, kdy se každý den rozsvítí umělé osvětlení a celý areál se rozzáří v nočním lesku. Koho zajímá, kolik zdolal výškových metrů a kilometrů sjezdovek, tomu doporučujeme „Skiline“. Po zadání čísla skipasu program automaticky vyhodnotí všechny údaje.

Weltcupové podmínky pro všechny!

Kromě 14 zasněžovaných kilometrů sjezdovek a dobrodružného split-fun-parku okouzlí velké a malé návštěvníky hlavně oblíbená weltcupová sjezdovka. Není divu, že se Semmeringu říká také Kouzelná hora. 

Ceny a otevírací doba pro zimní sezónu 2023/24
Ceny skipasů Skipasy online koupit: zde
Otevírací doba 07.12.2023 – 17.03.2024
Denně od 09:00 do 16:00 hod.
*24.12. pouze do 14 hod.
Noční lyžování 18:00 do 21:00 hod. ve vybraných dnech.
Kontakt Lyžařské středisko Semmering-Hirschenkogel Bergbahnen GmbH
T +43(0) 2664 8038 16
www.semmering.com/
E info@semmering.com

Mimo sjezdovky

Na nejdelší přírodní sáňkařské dráze Dolního Rakouska zažijí fanoušci sáňkování na pohádkových 3 km novou dimenzi jízdy. Hlavně při večerním sáňkování, protože i zážitková sáňkařská dráha s různými variantami je osvětlená stejně jako sjezdovka. Působivá je také nabídka pro běžkaře: panoramatická běžkařská trať Semmering-Wechsel leží v nadmořské výšce více než 1 000 metrů, což zaručuje stabilní sněhové podmínky. Nabídku doplňují další běžkařské trasy v okolí průsmyku.

Lyžaři a sáňkaři mohou načerpat síly v horské restauraci Liechtensteinhaus na vrcholu Hirschenkogel v nadmořské výšce 1 350 metrů. Skvělá kuchyně, velká sluneční terasa a zábavný bar se postarají o skvělé občerstvení a příjemný zážitek. Skvělý tip: Zábavné sáňkování po příjemném večeru v horské chatě.  

Příjezd šetrný ke klimatu

Milovníci zimních sportů se mohou pohodlně dopravit k lyžařskému středisku bezplatnou kyvadlovou autobusovou dopravou. Informace a jízdní řád najdete zde

NOVINKA: Pokud máte chuť na luxusní jízdu gondolou, můžete si na jeden večer rezervovat VIP gondolu včetně šampaňského a menu v Lichtenštejnském domě. Klikněte zde a objednejte si luxusní jízdu horskou gondolou.

 

Více o lyžařském středisku Semmering-Hirschenkogel