Zastřešená terasa s lehátky v Therme Laa Hotel & Spa, © Therme Laa

Přijít a ponořit se

Dovolená v termálních lázních a wellness na nejvyšší úrovni: při spa pobytu jednoduše vypnete a necháte hýčkat své tělo.

Spa – „Sanus per aquam“ – zdraví díky vodě. Nechat se volně unášet v revitalizující termální vodě, relaxovat v blahodárné sauně, prožívat hluboké uvolnění při masáži. V dolnorakouských termálních a wellness oázách se vzdálíte starostem všedního dne. Žádný stres, žádné povinnosti – prostě naprostá relaxace.

Ponořte se do světa smyslů – voda je původcem veškerého života a nejstarší léčivý prostředek na světě. V termálních a wellness  hotelech hýčkáte své tělo a duši, relaxujete a saunujete v uklidňujícím prostředí s výhledem na horskou krajinu, nádherné vinice a mírné kopečky. Díky individuálním blahodárným procedurám a klidovým zónám se uvolní energetické bloky, budete se cítit zdravěji a mít větší radost ze života. Kosmetické procedury zaměřené na péči o celé tělo rozzáří vaši vnější krásu a celkově se budete cítit skvěle.

Vyživující kosmetické procedury od hlavy až k patě navíc zajistí, že vaše krása bude zářit i navenek a vy se budete cítit dobře. Dokonalou dovolenou doplní kulinářské speciality, které nenechají žádné přání nesplněno. Nabízí se program plný hýčkání a požitků na nejvyšší úrovni. V Dolním Rakousku je přece relaxace a pravý požitek doma.

 

Přijít a relaxovat – ve spa hotelu

Od hýčkajících procedur se sílou meruněk z Wachau přes luxusní kúry s ryzlinkem až po očistnou ametystovou parní lázeň a zdravou biosaunu: v dolnorakouských nejkrásnějších hotelech s vlastní spa oázou – včetně osvěžujícího výhledu na Ötscher nebo Dunaj – načerpání energie pro tělo, duši a mysl zároveň.

Vaše hotely se světem SPA