Cyklostezka Thayarunde, © Waldviertel Tourismus/Studio Kerschbaum

Cyklistika s dětmi

Cyklistika a bikování s dětmi a mládeží v Dolním Rakousku: zdravý outdorový výlet – na dětských cyklotrasách a úsecích přátelských k rodinám.

Napínavé bikerské trasy pro výlet s malými cyklisty: dolnorakouské rodinné cyklotrasy jsou snadno zvládnutelné a bezpečné. Kvůli nim si rádi osedlají svého dvoukolového koně i děti ve věku od 6 nebo 12 let!

Rodinné trasy vhodné pro děti zaručují radost z jízdy a díky dostatku zábavných a akčních zážitků cestou se v pedálech nebude nudit ani mládež.

Lehké trasy pro objevování

Trasy vedou k rozmanitým statkům, napínavým muzeím a k akčním zážitkům ve vodě nebo ve skateparku. Ať je to skvělá tunelová trasa nebo MTB cyklostezka: tematické stezky pro děti od 6 nebo od 12 let jsou snadno zvládnutelné a bezpečně koncipované. Rodinné cyklotrasy po asfaltových širokých cestách leží mimo silniční dopravu a bez náročných stoupání vedou kolem hradů a zvířecích atrakcí. V hostincích a hospůdkách kolem cesty se opět rychle doplní zásoby energie.

Cyklistika s dětmi

Vodní hrátky podél trasy!, © Leo Himsl

12: Proti proudu Litavy

Vydat se na kole kolem takových řek, jako je Leitha, je skvělý nápad! Nemusí se zvládat téměř žádná stoupání a na břehu řeky zvou příjemná místečka k…

Číst dále