Bioweingut Weber, © Niederösterreich Werbung/Julius Hirtzberger

Ubytování s chutí vína

Ubytování s výhledem na vinnou alej nebo skryté mezi vinicemi, stylově moderní nebo v barokním vinařství přímo u vinaře.

Na vinicích a ve sklepních uličkách Dolního Rakouska se pracuje, slaví, chodí na výlety a jezdí na kole. Ale tato ubytování, kde na vás dýchne láska k vínu, vám dokáží, že i zde se dá odpočívat.

Odpočiňte si přímo ve vinařství: nádherný výhled na vinice a uličky s vínem, úhledně rovné řady vinic, nekonečná zásoba vína a příjemná rodinná atmosféra - v našich vinařstvích o vás bude dobře postaráno. 

Boutique hotel WeinSpitz, vinařství Donabaum, Spitz a. d. Donau

Uprostřed Wachau stojí hotel WeinSpitz, který je harmonickým spojením požitku a atmosféry. V přepychovém prostředí Setzbergu si můžete vychutnat regionální speciality, ochutnat v útulném vinném salonu a odpočinout si v jednom z moderních designových apartmánů s jedinečným výhledem na terasy Wachau.

Ekologické vinařství Weber, Roselsdorf

Pokoje s dotekem přírody uprostřed vinařské ulice Roseldorfer, obklopené idylickými vinicemi. Minimalistické a jednoduché pokoje "Hruška" a "Ořech" v ekologickém vinařství Biowengut Weber vám umožní soustředit se na to podstatné, na vinice a víno.  

Vinařství a hotel MALAT, Palt

Moderní architektura citlivě kombinovaná s místními materiály: Stěny jsou postaveny z kamenů starého hrnčířského domu, tvary jsou kubické a čisté. Interiéru dominuje stylová střídmost, zatímco exteriéru příroda: Hotel Malat (9 apartmánů s propojeným prostorem a jeden klasický apartmán) se nachází uprostřed vinic a nabízí působivý výhled na opatství Göttweig

Althof Retz

Ze střechy 700 let starého hotelu Althof Retz se můžete kochat výhledem na vinice a historický větrný mlýn z úchvatného nekonečného bazénu. Pětiúrovňové lázně, vlastní regionální vinný sklep a vinárny, ve kterých můžete relaxovat, promění váš pobyt v exkluzivní vinařský zážitek.

Vinařská rezidence Sonnleitner, Palt

"Srdečně vás vítáme!" se v rodině Sonnleitnerů píše velkými písmeny. Srdečnost, lidskost a blízkost přírody - to je společná nit, která se táhne od recepce, přes restauraci, vinařskou rezidenci Weinresidenz Sonnleitner až po historický vinný sklep. Chvíle čistého hýčkání!

Vinařský dům Schöller, Wagram ob der Traisen

Mobilní dům Karl, který patří k vinařskému domu: Winzerhaus Schöller ve Wagramu ob der Traisen, nabízí samostatné, klidné a útulné ubytování. Bydlíte přímo na vinici a večer si vychutnáváte domácí víno možná právě z těch vinic, mezi kterými strávíte noc - to je něco úžasného. Pak uděláte pár kroků a padnete do útulné postele v mobilním domě nebo usnete v jednom z moderních a plně vybavených rekreačních apartmánů s okouzlujícím nádechem starého dřeva.

Vinařství Küssler, Grub an der March

Odpočívejte, zatímco hrozny odpočívají v sudu - ve vinařství Küssler. Pohodlné sudy na víno pro krátkodobé rekreanty - to je splněný sen. Původní vinný sud pojme 9 000 litrů toho nejlepšího vína nebo se může stát útulným lůžkem či pohodlným posezením s výhledem na vinice a lužní lesy i pro dva unavené cyklisty. Ideální místo, kde si můžete náležitě užít dovolenou se sklenkou osvěžujícího vína Küssante.

Wine Hotel Freigut Thallern

Vinařství Freigut Thallern se nachází jižně od Vídně a působivě a krásně zapadá do Thermenregionu Vídeňský les. Všechny pokoje tohoto historického butikového hotelu - jednoho z nejstarších vinařství v Rakousku a památkově chráněné budovy z 12. století - slibují exkluzivní požitek pro individuální požitkáře. 

LOISIUM Wine & Spa Hotel Langenlois

Luxusní vinný hotel LOISIUM se 112 designovými pokoji a výjimečnou architekturou, wellness centrum Wine Spa s celoročně vyhřívaným venkovním bazénem o rozloze 1200 m² uprostřed vinic Langenlois a vlastní restaurace vás zvou k příjemnému odpočinku. Požitky z největšího rakouského vinařského města doplňují nejlepší vína regionu.  

Vinařství Hindler - Vinařský apartmán Kellerstöckl, Schrattenthal

Žijte jako vinař. Vinařství Hindler a apartmán Kellerstöckl v regionu Weinviertel je zárukou pohodlí. V přízemí se nacházela stará lisovna, která byla přeměněna na moderní vinný salonek. Apartmán Kellerstöckl má ekologickou dřevěnou konstrukci a je vybaven harmonickým nábytkem z přírodního dřeva, který nabízí udržitelné bydlení s dotekem přírody.